Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Tamminen kirjahylly Franz 90 – Mattalakka
Original price was: 879 €.659 €Current price is: 659 €.
Franz-kirjahylly on valmistettu täystammesta, ja sen virtaviivainen ja pelkistetty muotoilu tekee siitä ajattoman ja monikäyttöisen. Hylly on kaksipuoleinen, joten sitä voidaan käyttää myös tilanjakajana, mikä tuo joustavuutta sisustukseen.
Franz-sarjan tuotteille on ominaista kevyempi ja leikkisämpi design, minkä ansiosta hyllyt ja muut kalusteet on helppo yhdistää toisiinsa tai sovittaa olemassa olevan sisustuksen rinnalle. Tämä tekee Franzista käytännöllisen ja esteettisen ratkaisun niin olohuoneeseen, toimistoon kuin muihinkin tiloihin.
Mitat
-
Leveys: 90 cm
-
Syvyys: 35 cm
-
Korkeus: 192 cm
Viimeistely
Franz-kirjahylly on valmistettu korkealaatuisesta eurooppalaisesta tammesta ja viimeistelty mattalakalla. Mattapinta korostaa tammen luonnollista syykuviota, suojaa pintaa kulumiselta, lisää kestävyyttä ja helpottaa puhtaanapitoa.
Your message has been sent
Tilaustuote, toimitusaika n. 8-12 vk

Tamminen kirjahylly Franz, espresso-tammi
Time-laatikosto
Hugo-avohylly 105
Emma-lipasto rimoilla
Hugo-lipasto, 5-laatikkoa
Tamminen kirjahylly Franz 90 – Mattalakka
Bo-sivupöytä
Hugo-yöpöytä, laatikolla
Inkeri-viiniteline seinälle, 9-pullolle tammi
Massiivitammesta valmistettu jatkettava ruokapöytä Elin Ø110 











Reviews
There are no reviews yet.